موسسه حقوقی مهرآسا / وکیل در تهران

جستجو کردن
Close this search box.

موسسه وکالت در تهران؛ خدمات و مزایای استفاده از موسسات وکالت در شهر تهران

پیگیری پرونده‌های حقوقی فرایند بسیار پیچیده و زمان‌بری دارد و بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که از خدمات وکلای باتجربه برای حل‌وفصل مشکلات حقوقی خود استفاده کنند. انتخاب یک وکیل باتجربه که نرخ پیروزی خوبی در پرونده‌های مختلف داشته باشد، کار دشواری است؛ به همین علت با استفاده از خدمات موسسات وکالت می‌توان به بهترین وکلا در زمینه‌های مختلف حقوقی موردنظر، دسترسی داشت. در این مطلب با مزایا و خدمات موسسات وکالت و یک موسسه وکالت در تهران آشنا می‌شویم.

موسسه وکالت در تهران

آشنایی با خدمات موسسات وکالت

حل مشکلات حقوقی بسیار پیچیده است و افراد عادی بدون یک وکیل مجرب، نمی‌توانند مشکلات حقوقی خود را حل‌وفصل کنند. موسسات وکالت با گردآوری بهترین وکلا و استخدام آن‌ها، بهترین خدمات و مشاوره در تمام زمینه‌های حقوقی مانند طلاق، ثبت قرارداد و ثبت شرکت را انجام می‌دهند. در بسیاری از پرونده‌ها مانند پرونده‌های کیفری، استفاده از وکیل الزامی است و به همین علت افراد برای پیروزی در این پرونده‌ها نیاز به یک وکیل مجرب دارند.

وکلای شاغل در موسسات وکالت، تجربه زیادی در حل پرونده‌های کیفری دارند و افراد می‌توانند از خدمات این موسسات استفاده کنند. اگر درگیر یک پرونده حقوقی هستید و نیاز به یک وکیل باتجربه دارید، استفاده از خدمات یک موسسه وکالت در تهران یا شهرهای دیگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید در پرونده خود پیروز شوید.

حوزه‌های فعالیت موسسات وکالت

موسسات وکالت در تمام حوزه‌های حقوقی مانند ازدواج و طلاق فعالیت داشته و برای هر حوزه بهترین وکلا را به موکلین خود معرفی می‌کنند. یکی از مزایای اصلی استفاده از مشاوره و خدمات این موسسات این است که اگر شما درگیر چند پرونده مختلف باشید، به راحتی می‌توانید پیگیری آن‌ها را به این موسسات بسپارید تا با وکلای مختلف، پرونده‌های شما را پیگیری کنند. در ادامه با برخی از حوزه‌های فعالیت موسسات وکالت در تهران و دیگر شهرها آشنا می‌شویم.

فعالیت در حوزه ازدواج و طلاق

یکی از اصلی‌ترین حوزه‌هایی که موسسات وکالت در آن‌ فعالیت می‌کنند، حوزه ازدواج و طلاق است. باتوجه به نرخ بالای طلاق در ایران، بسیاری از زوج‌ها به مشاوره با وکلای مجرب خانواده نیاز دارند تا به بهترین شکل روند حقوقی پرونده طلاق خود را پیگیری کنند. موسسات وکالت دارای بهترین وکلای خانواده هستند و زوج‌ها می‌توانند بدون نیاز به حضور در دادگاه، روند قانونی طلاق خود را جلو ببرند. برخی از مشکلات حقوقی در زمینه طلاق که وکلای موسسات وکالت در آن مشاوره و خدمات ارائه می‌دهند، عبارتند از:

 • طلاق
 • دریافت مهریه
 • استرداد جهیزیه
 • دریافت نفقه
 • دریافت حق حضانت فرزند
 • الزام به تمکین زوجه
 • دریافت حق ملاقات با فرزند
 • فسخ نکاح
خدمات موسسه وکالت در تهران

مشاوره کیفری؛ از مهم‌ترین خدمات موسسه وکالت در تهران

پرونده‌های کیفری یکی از پرتعدادترین پرونده‌ها برای موسسات وکالت است. اگر فردی مرتکب جرمی شود و شکایتی نسبت به او ثبت شود و قاضی برای آن مجازاتی تعیین کند، یک شکایت کیفری ثبت شده است. پرونده‌های کیفری یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین پرونده‌ها در حوزه قضایی است.

افرادی که درگیر پرونده‌های کیفری می‌شوند، طبق قانون باید یک وکیل برای پیگیری پرونده خود داشته باشند. به همین علت موسسات وکالت بهترین وکلای کیفری را استخدام می‌کنند تا در این زمینه بتوانند موکلین خود را کمک کنند. اگر درگیر یک شکایت کیفری شده‌اید و نیاز به یک وکیل مجرب دارید، می‌توانید از خدمات و مشاوره‌های یک موسسه وکالت در تهران یا دیگر شهرها استفاده کنید.

وصول مطالبات توسط وکلای موسسه وکالت در تهران

در بسیاری از قراردادهای تجاری و کاری، یکی از طرفین از پرداخت مطالبات خود امتناع می‌کند و طرف دیگر برای دریافت مطالبات خود باید درگیر دعاوی حقوقی شود. وصول مطالبات یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های کاری یک موسسه وکالت در تهران و شهرهای دیگر است که افراد می‌توانند از خدمات یا مشاوره‌های این موسسات برای وصول مطالبات خود استفاده کنند.

موسسات وکالت با وکلای باسابقه خود در زمینه وصول مطالبات، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند  مطالبات افراد را وصول کنند. باید اشاره کرد که وکلای موسسه وکالت هرگونه بدهی مانند سفته یا چک را نیز می‌توانند وصول کنند. همچنین در برخی موارد ممکن است طرفین فقط توافق شفاهی کرده باشند، که در این مورد وکلای موسسه وکالت با استفاده از تجربه و تسلط خود نسبت به قوانین، می‌توانند مطالبات توافق شفاهی را نیز نقد کنند.

تنظیم اسناد تعهدآور مانند وصیت‌نامه

اسناد تعهدآور مانند وصیت‌نامه، ترکه‌نامه و تقسیم‌نامه از اسنادی هستند که در تنظیم و ثبت آن‌ها باید نکات قانونی رعایت شود. موسسات وکالت درتنظیم و ثبت این اسناد نیز خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهند. افراد می‌توانند تنظیم اسناد تعهدآور خود را به وکلای موسسات وکالت سپرده تا خلا قانونی در اسناد آن‌ها وجود نداشته باشد. باتوجه به این که در بسیاری از موارد اسناد تعهدآور بار حقوقی زیادی دارند، حتما باید یک وکیل مجرب این اسناد را تهیه و تنظیم کند.

آشنایی با خدمات موسسات وکالت

آشنایی با خدمات موسسات وکالت

افراد می‌توانند به روش‌های مختلف از خدمات موسسات وکالت استفاده کنند. موسسات وکالت برای ارائه بهتر خدمات خود به افرادی که درگیر پرونده‌های حقوقی شده‌اند، خدمات مختلفی ارائه می‌کنند. برای مثال افراد می‌توانند به صورت تلفنی از خدمات مشاوره این موسسات استفاده کنند. در ادامه با خدمات موسسات وکالت آشنا می‌شویم.

ارزیابی پرونده موکل

موکلین می‌توانند پرونده‌های خود را برای ارزیابی برای موسسات وکالت ارسال کنند و این موسسات بعد از بررسی این پرونده‌ها، با موکل تماس گرفته و او را از روند پرونده خود مطلع می‌کنند. افراد با ارسال پرونده‌های خود به این موسسات می‌توانند از درصد پیروزی خود در این پرونده مطلع شده و درصورت نیاز از خدمات این موسسات استفاده کنند.

تنظیم اوراق قضایی مختلف

افراد برای مراجعه به مراجع قضایی و ثبت شکایت یا درخواست، باید اوراق قضایی مختلفی را پر کنند. تنظیم این اوراق در بسیاری از موارد نیاز به یک وکیل مجرب دارد و به همین علت موسسات وکالت خدمات تهیه و تنظیم این اوراق را نیز ارائه می‌دهند. افراد می‌توانند مشخصات اوراق قضایی موردنظر خود را به موسسه وکالت در تهران یا شهرهای دیگر اعلام کرده و این موسسه اوراق قضایی موردنظر را تنظیم کند.

موسسه وکالت در تهران

مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین

یکی از بهترین خدماتی که موسسات وکالت ارائه می‌دهند، مشاوره‌های حضوری، تلفنی و آنلاین است. افرادی که درگیر پرونده‌های حقوقی هستند در بسیاری از موارد برای اطلاع بیشتر از شرایط پرونده خود نیاز به مشاوره مناسب و درست حقوقی دارند. آشنایی با ابعاد حقوقی پرونده یکی از اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین مراحل حل پرونده است.

بسیاری از افراد قبل از این که بخواهند شکایتی را ثبت کنند یا یک پرونده حقوقی را به جریان بیاندازند، نیاز به مشاوره حقوقی دارند. این افراد نیز می‌توانند با تماس با موسسات وکالت از روند حقوقی موضوع موردنظر خود مطلع شوند. اگر کارشناسان موسسه وکالت تشخیص دهند که افراد نیاز به یک وکیل مجرب برای پیگیری پرونده خود دارند، به افراد اعلام کرده و افراد درصورت نیاز از خدمات وکلای این موسسه استفاده می‌کنند.

مزایای استفاده از خدمات موسسات وکالت چیست؟

امکان انتخاب بهترین وکلا

اصلی‌ترین مزیت استفاده از خدمات موسسات وکالت، امکان انتخاب بهترین وکلا در زمینه‌ حقوقی موردنظر است. موسسات وکالت بهترین وکلای خانواده و کیفری را استخدام می‌کنند تا موکلین آن‌ها از بابت پیروزی در پرونده‌های خود نگرانی خاصی نداشته باشند.

مزایای استفاده از خدمات موسسات وکالت چیست؟

همان‌طور که عنوان شد حل‌وفصل پرونده‌های حقوقی فرایند بسیار پیچیده، طولانی و سختی دارد. به همین علت بسیاری از افراد باید از خدمات یک وکیل یا موسسه حقوقی استفاده کنند. استفاده از خدمات موسسات وکالت مزایای بسیاری مانند کاهش هزینه و افزایش سرعت حل پرونده دارد. برخی از مزایای استفاده از خدمات یک موسسه وکالت در تهران یا شهرهای دیگر عبارت است از:

 • کاهش هزینه‌های حقوقی
 • امکان انتخاب بهترین وکلای کیفری و خانواده
 • افزایش سرعت روند حل پرونده
 • صرفه‌جویی در زمان
 • عدم نیاز به حضور در دادگاه‌های مختلف
 • عدم نیاز به پیگیری مستقیم پرونده‌های حقوقی

چگونه یک موسسه وکالت خوب در تهران پیدا کنیم؟

انتخاب یک موسسه وکالت خوب اهمیت زیادی دارد؛ چرا که اگر وکلای موسسه موردنظر تبحر و تجربه لازم را نداشته باشند، در حل پرونده‌های حقوقی موفق نبوده و موکل دچار مشکل می‌شود. برای انتخاب یک موسسه وکالت مناسب در تهران یا شهرهای دیگر باید نکاتی مانند تعداد موکلین، پرونده‌های بسته‌شده، پرونده‌های پیروز شده و سابقه موسسه را در نظر گرفت.

یکی از ویژگی‌های اصلی یک موسسه خوب، تعداد موکلین آن است. موسساتی که موکلین زیادی داشته‌اند به احتمال زیاد سابقه و اعتبار بیشتری نسبت به دگیر موسسات وکالت دارند. همچنین تعداد پرونده‌های یک موسسه نیز اهمیت زیادی دارد؛ چرا که تعداد پرونده‌های بیشتر نشان‌دهنده تجربه و تسلط بالاتر وکلای موسسه بر تمام مسائل حقوقی است. نرخ پیروزی در پرونده‌ها نیز از مهم‌ترین مولفه‌های یک موسسه خوب است؛ چرا که یک موسسه وکالت بدون پیروزی در پرونده‌های مختلف نمی‌تواند به یک موسسه وکالت خوب تبدیل شود.

مهرآسا؛ با بهترین موسسه وکالت در تهران آشنا شویم

موسسه‌های حقوقی زیادی در تهران و شهرهای دیگر وجود دارند که خدمات و مشاوره حقوقی به موکلین خود ارائه می‌دهند. یکی از بهترین و باسابقه‌ترین موسسات وکالت در تهران، موسسه وکالت مهرآسا است که بیش از 17 سال است در تمام مسائل حقوقی به موکلین خود مشاوره می‌دهد. این مجموعه تا به امروز توانست در بیش از 12000 پرونده حقوقی پیروز شود و با بیش از 4500 وکیل همکاری داشته باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *